facebook

Elektryka wiatrowa i fotowoltaika – Szkolenia w Ludźmierzu

Szkolenia Fotowoltaiczne

Akademia solarna jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty w branży energii odnawialnej. Nasz program partnerski i akademia szkoleniowa pomagają firmom i osobom prywatnym oferować szeroką gamę rozwiązań energetycznych.

Od podstaw fotowoltaiki do rozruchu systemu, uczestnicy mają okazję poznać każdy aspekt instalacji fotowoltaicznej, włącznie z podłączeniem do sieci. Dzięki praktycznym i teoretycznym zajęciom, uczestnicy dowiadują się o aktualnych zachętach finansowych i celach rynku PV, jak również zapoznają się z elementami systemu, sprzętem.


Dla profesjonalistów od profesjonalistów

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów na co dzień pracujących w branży fotowoltaicznej oraz przez profesorów Politechniki Rzeszowskiej. Gwarantuje to wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Praktyka na prawdziwej instalacji PV

Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych poznają Państwo tajniki montażu i konfiguracji modułów fotowoltaicznych. Montowanie modułów odbywa się na różnych pokryciach dachowych.

Profesjonalny sprzęt dla instalatorów

Dzięki szkoleniom będą mieli Państwo okazję do pracy na profesjonalnym sprzęcie pomiarowym oraz instalatorskim.

Zagadnienia prawne i formalne

Wraz z przygotowaniem inwestycji w fotowoltaikę pojawia się szereg spraw formalnych. Wnioski do zakładów energetycznych, wnioski o dofinansowania, cały szereg różnych dokumentów.

Cena szkoleń

Cena szkolenia – 1195,00 zł netto

Zarezerwuj miejsce maksymalnie 2 tygodnie przed terminem szkoleń i oszczędź 50 zł.

Koszt obejmuje: trzy dniowe szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat, catering.

Dla grup zorganizowanych obowiązują stawki specjalne. W celu poznania szczegółów oraz dopracowania stawki specjalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 665 240 780.

Zwrot kosztów szkolenia

Całkowity zwrot kosztów szkolenia przy zakupie instalacji o mocy min. 4 kW!

(C) Wszelkie Prawa Zastrzezone. All Rights Reserved:E-HOME - Instalacje elektryczne

Projekt i Realizacja: Jakub Siuta

baner baner baner

stat4u