facebook

Fotowoltaika dla domu

Nieustannie rosnące ceny za prąd sprawiają, że zainstalowanie na swojej posesji modułów fotowoltaicznych staje się jeszcze bardziej opłacalne niż jeszcze kilka lat wcześniej. Pozwalają właścicielowi stać się nie tylko niezależnym energetycznie, ale także realnie przyczyniają się do ochrony środowiska.

Odnawialne źródła energii przyszłością dla nowoczesnego społeczeństwa

Szukając oszczędności w prowadzeniu swojego gospodarstwa domowego, nie ulega wątpliwości, że instalacja fotowoltaiczna jest genialnym pomysłem. Przede wszystkim zgłaszając się do nas mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i skrupulatnie przygotowany projekt indywidualnie przystosowany do Państwa domu. Dzisiejsze rozwiązania pozwalają uzyskiwać ze słońca dokładnie tyle energii, ile jest potrzebne do korzystania ze wszystkich sprzętów RTV, czy AGD. Tworząc projekt bierzemy pod uwagę, ile mocy mierzonej w kW jest przez Państwa wykorzystywana. Instalowane przez nas moduły na dachu lub działce to panele zapewniające energię elektryczną w domu przez cały rok. Warto pamiętać, że nawet podczas okresu o słabym nasłonecznieniu wyeliminowane jest ryzyko w postaci braku prądu w domu. Instalacja fotowoltaiczna pozwala gromadzić jego nadwyżki w specjalnych akumulatorach, z których to w razie późniejszej potrzeby jest on wykorzystywany do codziennych czynności.

Oprócz niezależności energetycznej, użytkownik paneli fotowoltaicznych realnie przyczynia się do ochrony środowiska. Odnawialne źródło energii jakim jest słońce pozwala na wytwarzanie prądu dla całej rodziny bez negatywnego wpływu na przyrodę. Mając na uwadze korzystny wpływ modułów na rozwój szerokorozumianego budownictwa, w Polsce uruchomiony został program „Mój prąd.” Przewiduje on dopłatę do nowych instalacji, dzięki czemu system paneli staje się jeszcze bardziej dostępny.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dokładnie przedstawią zasady działania fotowoltaiki dla domu. Dobiorą moduły idealnie wpisujące się w Państwa zapotrzebowanie energetyczne mając na uwadze, by cała instalacja na posesji była jednocześnie w pełni wydajna, jak i efektowna.

E-HOME - Instalacje elektryczne
Osiedle za Wodą 11
34-471 Krauszów
woj. małopolskie
NIP: 7352377090
tel: 664716716
biuro@elektryka-fotowoltaika.pl

Projekt i Realizacja:Jakub Siuta

(C) Wszelkie Prawa Zastrzezone. All Rights Reserved:E-HOME - Instalacje elektryczne

stat4u stat4u