facebook

Fotowoltaika dla firmy

Szukając oszczędności podczas prowadzenia swojej firmy najprostszym i jednocześnie doskonałym pomysłem jest produkcja własnego prądu. Zainstalowanie na obszarze swojego przedsiębiorstwa baterii fotowoltaicznych wiąże się z pełną oraz realną energetyczną niezależnością.

Najpierw oszczędności – później zyski

Z roku na rok rosnące rachunki za prąd przyprawiają o ból głowy niejednego przedsiębiorcę. Fotowoltaika oznacza przede wszystkim zasilenie firmowego budżetu o często niemałą kwotę. Koszty, które należało ponieść za comiesięczne zużycie znikną bezpowrotnie. Zainstalowane panele dobrane są tak, by dostarczać energię elektryczną zawsze w takiej ilości, jaką potrzebuje firma. Co więcej, w okresie większego nasłonecznienia nadwyżki wyprodukowanego prądu mogą być magazynowane.

Warto również zauważyć, że zainstalowana fotowoltaika może przełożyć się na możliwość dyktowania przez przedsiębiorcę niezwykle konkurencyjnych cen. W momencie, gdy pozostałe firmy działające w tej samej branży uzależniają koszt swoich towarów od rachunków za prąd, niezależne energetycznie przedsiębiorstwo może działać według własnych reguł.

Za zamontowaniem paneli fotowoltaicznych przemawia również fakt, że koszt instalacji można wpisać w koszty działalności. Oszczędności wynikające z niezależności energetycznej przekładają się na pokrycie części miesięcznego zobowiązania za przeprowadzone przedsięwzięcie.

Czysty prąd z odnawialnego źródła

W dobie przywiązywania ogromnej wagi do ochrony środowiska, fotowoltaika jest doskonałym rozwiązaniem wpisującym się w działania ekologiczne. Podczas uzyskiwania przez instalację prądu ze słońca nie wytwarza się żadna ilość emitowanego później dwutlenku węgla. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma podstawy do budowania swojego proekologicznego wizerunku, który bez wątpienia zostanie doceniony przez obecnych i potencjalnych klientów.

E-HOME - Instalacje elektryczne
Osiedle za Wodą 11
34-471 Krauszów
woj. małopolskie
NIP: 7352377090
tel: 664716716
biuro@elektryka-fotowoltaika.pl

Projekt i Realizacja:Jakub Siuta

(C) Wszelkie Prawa Zastrzezone. All Rights Reserved:E-HOME - Instalacje elektryczne

stat4u stat4u