facebook

Fotowoltaika

Nasza firma specjalizuje się w doborze oraz montażu instalacji PV. Gwarantujemy solidność pracy oraz materiały najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać instalacje najwyższej klasy. Stawiamy na najwyższą jakość dobieranych komponentów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.

Jeśli chciałbyś mieć darmowy prąd, już dzisiaj skontaktuj się z nami, a sporządzimy dla Ciebie bezpłatną ofertę.

Zasada działania instalacji PV jest bardzo prosta, moduł PV jest zbudowany z ogniw fotowoltaicznych, które pod wpływem promieniowania słonecznego, wytwarzają dla nas energię elektryczną mającą formę prądu stałego. Energia z ogniw fotowoltaicznych trafia do inwertera, gdzie zostaje przetworzona w prąd zmienny o takich samych parametrach jak sieć energetyczna.

Po zamontowaniu oraz uruchomieniu swojej własnej instalacji, w pierwszej kolejności zostaje zużyty prąd z naszej domowej instalacji PV, ewentualny nadmiar produkowanej energii trafia do zakładu energetycznego, gdzie jest przechowywany. Cały proces monitoruje dwukierunkowy licznik energii, montowany u nas przez zakład, po złożeniu wniosku przyłączenia mikroinstalacji do sieci dystrybucyjnej (zakład energetyczny wymienia licznik bezpłatnie do 30 dni od złożenia stosownego wniosku).

Okres zwrotu inwestycji to zaledwie 5-6 lat. Biorąc pod uwagę rosnące ceny energii elektrycznej inwestycja ta zadowoli każdego klienta.

Zadzwoń już dziś po bezpłatną wycenę. Kontaktując się z nami możesz otrzymać fachową pomoc, przy wyborze danej instalacji. Jest to bardzo ważne, ponieważ każda instalacja powinna być dopasowana do potrzeb danego budynku. Istotną rolę odgrywa roczne zapotrzebowanie obiektu na prąd oraz inne czynniki, takie jak nasłonecznienie powierzchni dachowej, kąt jej nachylenia, czy ustawienie względem stron świata.

Współpracujemy z polskimi producentami paneli fotowoltaicznych oraz dystrybutorami europejskich komponentów. W naszej ofercie można znależć produkty najwyższej jakości najlepszych producentów w Europie jak i na całym świecie. Dlatego zachecamy do kontaktu telefonicznego, skontaktuj się z nami lub wyślij nam wiadomość e-mail, a nasz doradca skontaktuje sie jeszcze dzisiaj.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć przedstawiających proces produkcji ogniwa. Gotowe ogniwa fotowoltaiczne są laminowane i łączone ze sobą, tworząc panele.

fotografia fotografia fotografia fotografia fotografia fotografia

Panele można zamontować w każdym miejscu, gdzie będą wystawione na działanie promieniowania słonecznego np. na dachu budynku mieszkalnego, garażu czy też zabudowaniach gospodarczych, a nawet na gruncie. Do każdego budynku konstrukcje montażowe dobierane są indywidualnie, każde pokrycie dachowe ma własną konstrukcje dla paneli fotowoltaicznych. Zaletą systemów PV jest fakt, że korzystają ze słońca - źródła energii, które jest darmowe i dostępne dla wszystkich. Ponadto, instalacje są bezobsługowe i praktycznie bezawaryjne, dzięki czemu cała inwestycja sprowadza się praktycznie do zakupu urządzeń oraz ich montażu.


Wykonujemy:

  • Instalacje fotowoltaiczne
  • Projekty instalacji PV
  • Wnioski przyłączenia mikroinstalacji do sieci
  • Instalacje odgromowe elektrowni PV
  • Dodatkowe uziemienie instalacji fotowoltaicznej w starym budownictwie

Zapytaj już dzisiaj o ofertę, ponieważ do każdej instalacji podchodzimy w sposób indywidualny. Przygotowana przez nas oferta nie zobowiązuje do niczego, dlatego czym prędzej zadzwoń lub wyślij nam wiadomość, a skontaktujemy się jeszcze dzisiaj.

W naszych instalacjach stosujemy inwertery oraz panele fotowoltaiczne pochodzące od najlepszych producentów. Swoje usługi świadczymy głównie w Małopolsce, a zwłaszcza w okolicach Krakowa i Nowego Targu.

producenci paneli fotowoltaicznych

E-HOME - Instalacje elektryczne
Osiedle za Wodą 11
34-471 Krauszów
woj. małopolskie
NIP: 7352377090
tel: 664716716
biuro@elektryka-fotowoltaika.pl

Projekt i Realizacja:Jakub Siuta

(C) Wszelkie Prawa Zastrzezone. All Rights Reserved:E-HOME - Instalacje elektryczne

stat4u