facebook

Usługi elektryczne – Kontakt

Nasza siedziba mieści się w Ludźmierzu, miejscowości leżącej nieopodal Nowego targu. Firmę E-Home prowadzi doświadczony elektryk Bartłomiej Słaboń. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu projektów instalacji fotowoltaicznych, elektryki wiatrowej oraz instalacji elektrycznych, a także ich realizacji.

W ramach realizacji wykonujemy projekty wybranych instalacji, udzielamy pomocy przy składaniu wszystkich niezbędnych wniosków i określaniu warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej dla wytwórców, świadczymy usługi obejmujące także wykonanie pomiarów elektrycznych oraz oświetlenia, a także wiele innych usług.

Podejmujemy się także wykonywania modernizacji rozdzielni elektrycznych, wykonujemy przeglądy instalacji, czy przenoszenie liczników energii elektrycznej. Zajmujemy się również wykonywaniem przydomowych elektrowni wiatrowych, zarówno dla domów prywatnych, jak i siedzib firmy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, dlatego zachęcamy do kontaktu, telefonicznego, mailowego, jak i za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

E-HOME - Kontakt

E-HOME - Instalacje elektryczne

Bartłomiej Słaboń

Krauszów, ul. Osiedle za Wodą 11

34-471 Ludźmierz

kom: +48 664 716 716

mail:biuro@elektryka-fotowoltaika.pl