facebook

Pomiary elektryczne    Nowy Targ i Kraków

E-Home Bartłomiej Słaboń

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oraz ekspert w swojej branży, oferujemy naszym Klientom w pełni profesjonalne usługi. Posiadamy odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, a także narzędzia i sprzęt, by wykonywać kompleksowe Pomiary elektryczne   . Są to czynności niezwykle ważne, które powinny być przeprowadzane regularnie.

Co to są Pomiary elektryczne   ?

Jest to cała seria czynności, wykonywana przez wykwalifikowanych fachowców, która ma na celu sprawdzenie stanu instalacji oraz upewnienie się, że wszystkie urządzenia są prawidłowo wykonane oraz zainstalowane. Oferowana przez nas usługa obejmuje takie czynności jak próby ciągłości przewodów ochronnych, a także głównych i dodatkowych połączeń wyrównawczych. Ponadto, wykonujemy wykorzystywane często do badania stanowiska izolowanego oględziny rezystancji ścian i podłóg. Nasi Klienci mogą się zwrócić do nas również o pomoc w sprawdzeniu ochrony poprzez oddzielenie od siebie (separację) obwodów, co przeprowadza się np. podczas badań odbiorczych instalacji. Przeprowadzane przez nas Pomiary elektryczne    obejmują także testowanie biegunowości, mierzenie spadków napięć i rezystancji uziemienia uziomu oraz sprawdzanie skutków cieplnych i samodzielnego wyłączania zasilania. Przeprowadzamy także próby poprawnego działania i wytrzymałości elektrycznej izolacji oraz pomiary rezystancji instalacji elektrycznych.

Profesjonalny serwis

Zależnie od warunków, powinny być dokonywane nie rzadziej niż co 5 lat, niemniej jednak w niektórych przypadkach zaleca się korzystanie z takich usług nawet co rok. Poprawnie wykonana usługa może zaoszczędzić stresu, wielu problemów w przyszłości, a także pieniędzy. Przykładowo, zachęcamy, by przed planowanym remontem sprawdzić, czy z naszymi instalacjami nie dzieje się nic niepożądanego. Nie warto ryzykować skuwaniem nowych płytek czy paneli. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą pomiarów elektrycznych do skorzystania z oferty naszej firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantujemy solidność, a także profesjonalne i kompleksowe wykonanie zadania.

E-HOME - Instalacje elektryczne
Osiedle za Wodą 11
34-471 Krauszów
woj. małopolskie
NIP: 7352377090
tel: 664716716
biuro@elektryka-fotowoltaika.pl

Projekt i Realizacja:Jakub Siuta

(C) Wszelkie Prawa Zastrzezone. All Rights Reserved:E-HOME - Instalacje elektryczne

stat4u