facebook

Szkolenia z fotowoltaiki, kursy dla instalatorów PV

Kursy fotowoltaiczne

Dla osób zainteresowaniem poszerzeniem swoich horyzontów i zdobyciem specjalistycznej wiedzy na temat energii słonecznej, doskonałym rozwiązaniem będzie nasza akademia solarna. Nasz kurs ma formę programu partnerskiego oraz akademii szkoleniowej, które stanowią pomoc dla firm, a także osób prywatnych, w poznaniu branży, umożliwiając im oferowanie nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

W trakcie zajęć uczestnicy są zapoznawani ze wszystkimi aspektami instalacji fotowoltaicznych np. podłączeniem ich do sieci. W skład kursu wchodzą zarówno praktyczne, jak i teoretyczne zajęcia, co pozwala użytkownikom zdobyć także wiadomości dotyczące zachęt finansowych i celów rynku PV, a także z poszczególnymi elementami systemów i sprzętu.


Dla profesjonalistów od profesjonalistów

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów na co dzień pracujących w branży fotowoltaicznej oraz przez profesorów Politechniki Rzeszowskiej. Gwarantuje to wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

Praktyka na prawdziwej instalacji PV

Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych poznają Państwo tajniki montażu i konfiguracji modułów fotowoltaicznych. Montowanie modułów odbywa się na różnych pokryciach dachowych.

Profesjonalny sprzęt dla instalatorów

Dzięki szkoleniom będą mieli Państwo okazję do pracy na profesjonalnym sprzęcie pomiarowym oraz instalatorskim.

Zagadnienia prawne i formalne

Wraz z przygotowaniem inwestycji w fotowoltaikę pojawia się szereg spraw formalnych. Wnioski do zakładów energetycznych, wnioski o dofinansowania, cały szereg różnych dokumentów.

Cena szkoleń

Cena szkolenia – 1195,00 zł netto

Zarezerwuj miejsce maksymalnie 2 tygodnie przed terminem szkoleń i oszczędź 50 zł.

Koszt obejmuje: trzy dniowe szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat, catering.

Dla grup zorganizowanych obowiązują stawki specjalne. W celu poznania szczegółów oraz dopracowania stawki specjalnej prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 665 240 780.

Zwrot kosztów szkolenia

Całkowity zwrot kosztów szkolenia przy zakupie instalacji o mocy min. 4 kW!

E-HOME - Instalacje elektryczne
Osiedle za Wodą 11
34-471 Krauszów
woj. małopolskie
NIP: 7352377090
tel: 664716716
biuro@elektryka-fotowoltaika.pl

Projekt i Realizacja: Jakub Siuta

(C) Wszelkie Prawa Zastrzezone. All Rights Reserved:E-HOME - Instalacje elektryczne

stat4u